Pogoda
Aktualności >> Druhowie

Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków strażaka, uroczyście ślubuję być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję przestrzegać prawa, dyscypliny służbowej oraz wykonywać polecenia przełożonych.

Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby

Członkowie honorowi

1.    CIUPEK FRYDERYK

2.   HAWRYSZKÓW STANISŁAW

3.   JAKUBOWSKI WIESŁAW

4.   KATAFONI WIKTOR

5.   MACYSZYN JAN

6.   NITKA HENRYK

7.   SOKALSKI FRANCISZEK

8.   ZAPOTOCZNY JAN

 

Członkowie OSP

 

1.   BUKIEL JÓZEF

2.   CIECHANOWICZ FRANCISZEK

3.   CIECHANOWICZ MARCIN

4.   CIECHANOWICZ SŁAWOMIR

5.   CIECHANOWICZ WOJCIECH

6.   ĆWIOK KRZYSZTOF

7.   ĆWIOK ŁUKASZ

8.   ĆWIOK MAREK

9.   ĆWIOK PAWEŁ

10. ĆWIOK WALDEMAR

11. ĆWIOK WITOLD

12. DYMEK PAWEŁ

13. GÓRNY PAWEŁ

14. JUGOWICZ MATEUSZ

15. KĘDZIA PATRYCJA

16. KOLASA WALDEMAR

17. KOPYŁOWSKI ADAM

18. KOPYŁOWSKI BRONISŁAW

19. KOWALEWSKI RAFAŁ

20. KRZYSZTOFIAK EDWARD

21. KUDŁA SŁAWOMIR

22. KURZAWA ŁUKASZ

23. KURZAWA MIROSŁAW

24. KURZAWA WŁADYSŁAW

25. MACIEJEWSKI STANISŁAW

26. MAKRZANOWSKI KAZIMIERZ

27. MAKRZANOWSKI TOMASZ

28. MARCINIAK KRZYSZTOF

29. MAZUR DARIUSZ

30. MAZUR WŁODZIMIERZ

31. OLEJNICZAK PIOTR

32. OLEJNICZAK SYLWESTER

33. PACEWICZ ALEKSANDER

34. PACEWICZ ANDRZEJ

35. PACEWICZ ARTUR

36. PIEKAR EUGENIUSZ

37. PIEKAR ŁUKASZ

38. PIEKAR MIROSŁAW

39. PIEKAR PAWEŁ

40. PIETRUCH KRZYSZTOF

41. PIOTROWICZ PIOTR

42. PIOTROWICZ ROMAN

43. PODHAJNY RADOSŁAW

44. RÓJ GRZEGORZ

45. RUDECKI PIOTR

46. SKALSKI MIROSŁAW

47. ŻURAWSKI PAWEŁ

48. SOROCZYŃSKI PAWEŁ

49. STASIAK KRZYSZTOF

50. STASIAK MAŁGORZATA

51. STASIAK MIECZYSŁAW

52. STĘPOWSKI PIOTR

53. WOJTALUK DAMIAN

 

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Boleszkowicach

Opiekun MDP: Marcin Ciechanowicz oraz Sławomir Kudła

 

Lp.

Nazwisko i Imię

1.

Ciechanowicz Sebastian

2.

Ćwiok Patryk

3.

Dudek Kornel

4.

Dymek Kacper

5.

Dymek Miłosz

6.

Jamorski Michał

7.

Lewandowski Eryk

8.

Leonowicz Radosław

9.

Makrzanowski Dawid

10.

Ostapiuk Damian

11.

Makrzanowski Miłosz

12.

Pacewicz Marek

13.

Pawłowski Bartosz

14.

Solski Sebastian

15.

Stankiewicz Bartosz

16.

Stankiewicz Łukasz

17.

Stankiewicz Mateusz

18.

Sztubecki Jacek

19.

Wachowski Kamil

20.

Wachowski Marek

21.

Żugaj Mateusz